POTĘGA I MOC - hulajnoga 3-kołowa

Kod towaru: OAVE110

Dostępność: nie ma

Wysyłka: Towar chwilowo niedostępny.

89,00  119,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
+ koszty dostawy
Opis Produktu

HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA - POTĘGA I MOC - AVENGERS

Hulajnoga francuskiej firmy D'arpeje dostarczy dziecku wiele uśmiechu i wspaniałej zabawy, a atrakcyjna kolorystyka oraz postaci Potęgi i Mocy pokusi dziecko do aktywnego spędzania czasu.

AVENGERS przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Specjalnie zaprojektowane 3 kółka tylne pozwalają utrzymać równowagę oraz stabilność podczas jazdy. Hulajnoga  jest bardzo lekka, nie posiada ostrych krawędzi oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Fantastyczną cechą hulajnogi jest to, że łączy pokolenia, pozwala razem podróżować, daje pretekst do oderwania się od obowiązków. Sport i ruch to doskonały trening dla odporności. Hulajnoga Avengers - Potęga i Moc zapewni naszym Pociechom nie tylko świetną zabawę, ale także pomoże poprawić formę i ogólną sprawność fizyczną. Jazda na hulajnodze jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dzieci - to nie tylko nauka równowagi i koordynacji ruchów, ale przede wszystkim wspaniała forma rozrywki! Hulajnoga jest wykonana z lekkiego, wytrzymałego stopu metali. Jest wyposażona w mocne kółka. Wszystko to gwarantuje stabilną, płynną i dynamiczną jazdę. Antypoślizgowa faktura podestu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas użytkowania sprzętu.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym. 20 kg maks.

 

TABLICZKA NA KIEROWNICY POSIADA BĄBELKI POWIETRZA POD NAKLEJKĄ (POKAZANE NA OSTATNIM ZDJĘCIU)