Hulajnoga Avengers Flex

Kod towaru: OAVE199

Dostępność: nie ma

Wysyłka: Towar chwilowo niedostępny.

59,00  99,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
+ koszty dostawy
Opis Produktu

HULAJNOGA trójkołowa - AVENGERS FLEX

Hulajnoga francuskiej firmy D'arpeje dostarczy dziecku wiele uśmiechu i wspaniałej zabawy, a atrakcyjna kolorystyka oraz postacie Avengers pokusi dziecko do aktywnego spędzania czasu.

Fantastyczną cechą hulajnogi jest to, że daje pretekst do oderwania się od obowiązków. Sport i ruch to doskonały trening dla odporności. Hulajnoga Avengers zapewni naszym Pociechom nie tylko świetną zabawę, ale także pomoże poprawić formę i ogólną sprawność fizyczną. Jazda na hulajnodze jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dzieci - to nie tylko nauka równowagi i koordynacji ruchów, ale przede wszystkim wspaniała forma rozrywki! Wszystko to gwarantuje stabilną, płynną i dynamiczną jazdę. Hulajnogę cechuje prosty układ kierownczy, skręt odbywa się przez pochylenie kierownicy na bok. Antypoślizgowa faktura podestu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas użytkowania sprzętu. Uchwyty zrobione zostaly z pianki, zapewniającej przyczepność dłoni.
Dostarczy dziecku wiele uśmiechu i wspaniałej zabawy, a wspaniała grafika z bohaterami Avengers pokusi dziecko do aktywnego spędzania czasu.
 

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: