POTĘGA I MOC - hulajnoga dwukołowa

Kod towaru: OAVE112

Dostępność: jest

Wysyłka: 1 dzień roboczy

109,00  139,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
+ koszty dostawy
Opis Produktu

HULAJNOGA DWUKOŁOWA POTĘGA I MOC - AVENGERS

Hulajnoga francuskiej firmy D'arpeje dostarczy dziecku wiele uśmiechu i wspaniałej zabawy, a atrakcyjna kolorystyka oraz postacie Potęgi i Mocy pokusi dziecko do aktywnego spędzania czasu.

Fantastyczną cechą hulajnogi jest to, że łączy pokolenia, pozwala razem podróżować, daje pretekst do oderwania się od obowiązków. Sport i ruch to doskonały trening dla odporności. Hulajnoga Potęga i Moc (Avengers) zapewni naszym Pociechom nie tylko świetną zabawę, ale także pomoże poprawić formę i ogólną sprawność fizyczną. Jazda na hulajnodze jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dzieci - to nie tylko nauka równowagi i koordynacji ruchów, ale przede wszystkim wspaniała forma rozrywki! Hulajnoga jest wykonana z lekkiego, wytrzymałego stopu metali. Jest wyposażona w mocne kółka. Wszystko to gwarantuje stabilną, płynną i dynamiczną jazdę. Antypoślizgowa faktura podestu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas użytkowania sprzętu.

The Avengers - Potęga i Moc to ametykański serial animowany dla dzieci. Opowiada o bohaterach zwalczających przestępczość zoczyńców. Każdy chłopiec chciałby zostać superbohaterem dlatego hulajnoga ta - to doskonały prezent dla prawdziwych fanów tej bajki. Doskonały prezent dla fana Potęgi i Mocy.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

 

Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym. 50 kg maks.