Hulajnoga SPARK z iskrownikiem - niebieska

Kod towaru: 13010439

Dostępność: nie ma

Wysyłka: Towar chwilowo niedostępny.

189,00  289,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
+ koszty dostawy
Opis Produktu

RAZOR SPARK 125 BLUE + ISKROWNIK

Kultowa hulajnoga dla młodszych i starszych użytkowników. Bez trudu dojedzie się nią do przedszkola, szkoły czy w odwiedziny do znajomych, a prosty system składnia sprawi, że nie będzie problemu ze schowaniem jej na miejscu. Klienci, którzy wybierają ten model zwracają uwagę na jego trwałość i łatwości w użytkowaniu. Bardzo niski podest ułatwia zachowanie równowagi i jednocześnie odciąża kolana.

Co sprawia, że Spark 125 jest tak wyjątkowa?

Po pierwsze – konstrukcja i oryginalne rozwiązania techniczne. W modelu Spark zastosowano opatentowany system hamowania tylnym błotnikiem oraz również opatentowany mechanizm składania hulajnogi oraz wyposażono w kartridż generujący iskry podczas hamowania
Po drugie - trwałość materiałów. Podest i kierownica Spark 125 wykonane są z aluminium stosowanego przy budowie samolotów. Tej hulajnogi prawie nie da się zniszczyć!
Po trzecie – wygodne uretanowe koła 125 mm. Dzięki tak stabilnym kółkom nawet początkujący użytkownik hulajnogi łatwo sobie z nią poradzi.
Po czwarte – regulowana kierownica. Nawet, jeśli dziecko szybko rośnie – hulajnoga będzie się zmieniać razem z nim i wystarczy na naprawdę dłuuugo.
Po piąte –waga. Hulajnoga Spark waży zaledwie 2,62 kg – tak lekka konstrukcja jest nie do przecenieni gdy trzeba ją znieść na przykład… po kilku piętrach


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym